keskiviikko 13.12.2017 Seija

Yhteystiedot

Joroisniementie 4, 79600 Joroinen
Asiakaspalvelu avoinna ma–ti 9.00–15.00

toimitus@joroistenlehti.fi
asiakaspalvelu@joroistenlehti.fi

Liikeilmoitusaineisto mainos.savonmedia@media.fi

 

Jakelupäivystys

Joroisten taajama, Kuvansi, Varkauden, Leppävirran sekä Pieksämäen ja Naarajärven taajamat:
Savon Jakelu Oy
017 778 3654, ma-pe klo 6-14
www.savonjakelu.fi

Muut alueet, Postin perusjakelu (päiväposti):
0100 85160, ma-pe klo 8-16

Löydät meidät myös täältä

facebook

Toimitus

Sari Ristamäki

päätoimittaja 017 778 36 50, 040 727 51 09 sari.ristamaki@joroistenlehti.fi
Sari Ristamäki

Mari Kosonen

toimittaja 017 778 3662, 0440 350 153 mari.kosonen@joroistenlehti.fi
Mari Kosonen

Asiakaspalvelu

Hanna Kuvaja

tilaukset ja ilmoitukset 017 778 3661, 044 406 3122 hanna.kuvaja@joroistenlehti.fi
Hanna Kuvaja

Mediamyynti

Eija Vaskin

myyntineuvottelija 044 4062 018 eija.vaskin@media.fi
Eija Vaskin

Tiina Manninen

aluemyyntipäällikkö 044 3481 741 tiina.manninen@media.fi
Tiina Manninen

Pirjo Kaukonen

myyntineuvottelija 050 3429 412 pirjo.kaukonen@media.fi
Pirjo Kaukonen

Kati Utriainen

myyntineuvottelija 050 3429 411 kati.utriainen@media.fi
Kati Utriainen

Anne Virtanen

myyntineuvottelija 040 7450 402 anne.virtanen@media.fi
Anne Virtanen

Minna Kotikumpu

myyntineuvottelija 050 501 9562 minna.kotikumpu@media.fi
Minna Kotikumpu